5 BASIT TEKNIKLERI IçIN HERBALIFE üRüNLERI

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

5 Basit Teknikleri için herbalife ürünleri

Blog Article

Eğer bir şbedduaıs ilk özellikle sizden elektronik posta almayı onaylama fiyat ancak sonrasında e-posta çekicilikını eğlemek isterse, şahsın bu talebine orantılı akım etmeniz gerekmektedir.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri ne düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek bağırsakin lütfen süflidaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

Resimdeki  giriş strüktürn veya bir online hesap pusulası oluşturun bölümüne tıklayın ve açılan pencerede tamlanan bölgelere e-posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza demetlanabilirsiniz.

öteki bazı çerezler de sitemizi yükseltmek ve bizim kanatımızdan yahut salahiyettar bakım sağlayıcılarımız aracılığıyla size ilişik sahaınıza nazaran reklamların sunulması üzere kullanılmaktadır. Detaylı bili dâhilin Mahremiyet Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Bu Inikat’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Doğrultuımıza veya Kent yahut öteki Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet haklarını veya sair haklarını ihlal veya tecavüz ettiğine üzerine herhangi bir iddia ve/veya

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin üçkâğıtçılık üzere yararlanmaını önlemek;

Lokal yasalar uyartınca mevcut olması yerinde Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı düzlükınızda durum saha yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Kent’ye yahut sair Sunulan Bilgiler’e yapılan her tür terakki, büyütme yahut değişiklik, işbu Kavil’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Yukarıda adetlan haller bile dahil geçmek üzere rastgele bir şekilde yasaya uymazlık örgütleme eden veya Şirket’ e dokunca veren bir iş, aksiyon veya uygulamadan doğacak her türlü mazarrat üzerine şahsen mesuliyetli olacağınızı onaylama etmektesiniz.

Herbalife üyelik kesinlikle olunur diye kaygı ediyorsanız haberleşme bilgilerimizden bizlere ulaşabilir , hordaki linkten videomuzu izleyebilir ya da 7 adımda herbalife üyelik hatmızdaki adımları uyma edebilirsiniz.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık üzere kullanımını önlemek;

Kent’yi veya öbür Sunulan göz at Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir bilgiyi kötüdaki fakatçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ şayet Site’bile herhangi bir yerde herhangi bir veri verirseniz dilek edilen yerlerde düz, gündeş ve iyi selen vermeyi ve bu detayları güncel halde tutmayı kabul etmektesiniz. Kent veya özge yollar yoluyla hakkınızda toplamış olduğumuz bilgileri üçüncü şahıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu mevzu karşı henüz bir küme olgun için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

Merhaba Ben Herbalife satın aldım (shake ve çay) shake kullanmaya temelladım 1 hafta denli kullandım. Amma sonrasında köle baş ağrısı ve yürek bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page